قابل توجه شما کاربر گرامی

ثبت نام در پارت کلیک رایگان میباشد و با هیچ سایت یا اپلیکیشنی همکاری ندارد

پس در انتخاب خود دقت نمایید تا افراد سودجو نتوانند با معرفی سایت پارت کلیک از شما مبلغی را به عنوان هزینه ثبت نام دریافت نمایند


مطالب خواندنی

1396/05/31 taha1536

ممنون از مطالب استفاده کردیم


1395/03/24 azizpour

مطالب مفید و قابل استفاده بود ممنون از زحمات شما

 

ممنون از توجه شما

 


1394/11/17 admin

سئو چیست ؟
سئو برگرفته از عبارت Search Engine Optimization است که کلمات معادلی چون SEO یا بهینه سازی موتور جستجو دارد که همگی آنها به یک معنی می باشند
و می توان آن را بصورت زیر تعریف نمود:
سئو (بهينه‌سازي موتور جستجو) به معناي فريب و يا دستکاري موتور‌هاي جستجو با روش‌هاي غير اخلاقي نيست. آن‌ها براي کمک کردن به بهبود رويت و ارتباط وب سايت‌ها در نتايج جستجوي طبيعي با هدف رسيدن به رتبه‌بندي بالا، ايجاد شده‌اند.
سئو را مي‌توان مجموعه‌اي از روش‌ها براي تغيير استراتژيک وب سايت‌ها دانست. اين فرآيند به بيان مهمترين عوامل مرتبط صفحه و افزايش اهميت آن در صفحه نتايج جستجو، مي‌پردازد.
سئو فرآيند ساده‌اي نيست که به راحتي پياده‌سازي شود زيرا نيازمند دانش زياد، علم پيش زمينه‌اي و صبر است. موتور‌هاي جستجو با تغيير مداوم الگوريتم‌هاي رتبه‌بندي خود غير قابل پيش‌بيني هستند؛ بنابراين وظيفه مهندسين سئو بروز نگه داشتن اطلاعات خود در اين زمينه است.
سئو سایت یا بهینه سازی سایت یکی از فعالیت هایی است که توسط سئوکار انجام می شود.
الگوريتم رتبه‌بندي گوگل داراي بيش از 200 معيار جهت رتبه‌بندي يک سايت است. از اين رو مهندسين سئو مي‌بايست مهم‌ترين اين معيار‌ها را جهت پياده‌سازي موفق سئو بدانند.
اهداف سئو چیست ؟
هدف سئو کمک به وب سايت‌ها در بدست آوردن محل بالا در نتايج جستجوي طبيعي و افزايش ارتباط بين صفحات و کلمات کليدي وارد شده توسط کاربران است. نمايش دادن بيشترين صفحات مرتبط با پرس‌و‌جوي جستجوي وارد شده داراي مزاياي زيادي هم براي کاربر و هم براي موتور جستجو است که در آن کاربر بيشترين نتايج مرتبط جستجو شده را پيدا مي‌کند و موتور جستجو قابل اعتماد مي‌شود چرا که الگوريتم آن بيشترين صفحات مرتبط را نشان مي‌دهد.
بعد از اينکه سئوبراي بهبود رتبه‌بندي سايت‌ها در نتايج جستجوي طبيعي کار خود را شروع کرد، اين فرآيند نيازمند دانش و زمان براي پياده‌سازي روش‌هاي خود شد. زمان، بزرگ‌ترين سرمايه‌گذاري اوليه براي بهينه شدن سايت و يا يک صفحه است.
بسته به اينکه چگونه کلمات کليدي رقابتي در بهينه سازي مورد استفاده قرار مي‌گيرند، سئو هفته‌ها يا ماه‌ها طول مي‌کشد تا به نتيجه برسد. اگر چه ممکن است نتايج بهينه‌سازي جستجو به سرعت ديده نشود ولي در دراز مدت مزاياي سئو باعث افزايش رتبه‌بندي سايت و افزايش بازديدکنندگان است. براي وب سايت‌ها خيلي مهم است که در صفحه اول نتايج جستجو گوگل به خصوص جزو سه تا نتيجه طبيعي اول که 58.4 درصد کليک‌ها را شامل مي‌شود، قرار گيرند.
اين جاي تعجب نيست که وب سايت‌ها با محصولات و خدماتي که بفروش مي‌رسانند بر سر رسيدن به رتبه يک نتايج جستجو رقابت کنند. به عنوان مثال کلمه کليدي رقابتي "بيمه خودکار" 1.5 ميليون جستجوي گوگل را در ماه به خود اختصاص مي‌دهد، اين بدين معني است که 3 جايگاه اول 58.4 درصد بازديدکنندگان و خود جايگاه اول 36.4 درصد بازديدکنندگان را به خود اختصاص مي‌دهد. اين مسئله براي خيلي از سايت‌ها سودمند است که در بالاي نتايج جستجو قرار گيرند به خصوص آنهايي که با افزايش ترافيک سايت به تعداد مشتريانشان اضافه مي‌شود.
يک مطالعه ديگر نشان مي‌دهد جستجو کنندگان خيلي دوست دارند روي پيوندهاي طبيعي نتايج جستجو کليک کنند؛ اين مطالعه مشخص مي‌کند 72.3 درصد کاربران گوگل روي پيوندهاي طبيعي نتايج جستجو کليک مي‌کنند و تنها 27.3 درصد کاربران روي پيوندهاي ليستهاي پرداخت شده کليک مي‌کنند. اين يکي ديگر از دلايلي است که شرکت‌ها تاثير سئو را دانسته و حاضر هستند براي آن زمان و هزينه صرف کنند.
بطور کلی اهداف سئو را می توان بصورت زیر خلاصه نمود:
    در بازدید وب سایت تاثیر بسزایی دارد.
    باعث ایجاد برند می شود.
    باعث افزایش ترافیک سایت خواهد شد.
    باعث شده وب سایت در صفحه نتایج موتور جستجو از رتبه بهتری برخوردار شد.
    باعث افزایش فروش محصولات خواهد شد.
    بهترین ابزار برای تبلیغات است.
  روش های پیشنهادی برای ایندکس کردن صفحات توسط سایت گوگل
همانگونه که اطلاع دارید بهترین راه برای افزایش بازدید وبسایت یا وبلاگ ایندکس شدن سریع مطالب در موتورهای جستجو مانند گوکل و یاهو و ... میباشد .

چند راه برای سریعتر اینکس شدن مطالب در موتورهای جستجو می باشد که در ذیل به چند مورد اشاره میکنم :
1- تبادل لینک با وبلاگها و سایتهایی که موضوع مرتبط با سایت شما داشته باشن.
2- ثبت سایت در گوگل وبمستر.
3- ثبت نقشه سایت در گوگل وبمستر.
4- ارسال مطلب بصورت منظم.بهتر است مثلا روزی ۱ مطلب بفرستید تا ۱۰ روز چیزی نفرستید یک دفعه در ۱ روز ۱۰ مطلب بفرستید.
5- کپی نکردن مطالب از سایتهای دیگران.
6- لینک کردن کلمات داخل مطالب به سایت.
7- ارسال پینک سایت بعد از ارسال مطلب.
8- تبادل لینک با سایتهایی که پیج رنک بالاتر از سایت شما داشته باشند.
9- نذاشتن بیش از حد تبلیغات در سایت.
10- عنوانهای کوتاه برای مطالب.
11- نوشتن مطالبی با تعداد کلمات حداقل ۳۰۰ پست.
12-نظر دادن در سایتها و وبلاگ ها و قرار دادن لینک در نظرات.
13- عضو شدن در انجمن ها و نوشتن آدرس سایت در امضا.

 


 

در جستجوی موفقیت

چطور بیاموزیم که مثبت اندیش باشیم؟

واقعا چرا برخی مردم از دیگران موفق‌ترند؟ پاسخ این پرسش بسیار آسان و مشخص است.انسان‌های موفق، موفق‌اند چون نگاه و برخوردشان با زندگی درست و مثبت است. بیایید با هم نگاهی به گام‌ها و مراحل کسب مهارت مثبت اندیشی داشته باشیم:

گام اول: شما می‌توانید

شما دقیقا همانی خواهید شد که فکر می‌کنید هستید. موفقیت یا عدم موفقیت شما بستگی دارد به طرز تفکر شما از خودتان. اگر به خود بگویید که هدف یا آرزوی شما غیرممکن است، به آن دست نخواهید یافت.

اگر بتوانید فکرتان را در مورد خود و توانایی‌های خود تغییر دهید،‌ زندگی شما تغییر خواهد کرد. واقعیت این است که "شما هر کاری را می‌توانید انجام دهید" کافیست فقط این را باور کنید. مادامی‌ که ایمان به انجام کاری داشته باشید، هیچ چیز غیر ممکن وجود ندارد. افکار خوب به تغییرات مثبت منتهی می‌شود و بالعکس.

گام دوم: گفت و گوی درونی

بیایید فرض کنیم شما تصمیم گرفتید وزن کم کنید، به همین منظور در یک کلاس ورزشی ثبت نام می‌کنید. زمان رفتن به کلاس فرارسیده و شما خسته‌اید. شروع می‌کنید و با خود می‌گویید که " من خیلی خسته‌ام و نمی‌توانم باشگاه بروم" این همان افکار منفی است، چون واقعیت این است که با وجود یک مقدار خستگی هم می‌توانید در کلاس حاضر شوید.

به منظور ایجاد انگیزه برای رفتن به باشگاه ورزشی،‌شما باید در مورد آن مثبت فکر کنید تا خود را وادار به رفتن کنید. برای مثال می‌توانید به خود بگویید که من حتی برای 20 دقیقه هم که شده می‌توانم در کلاس حاضر شوم. بعد می‌بینید که وضعیت جسمی و روحی شما به سمت بهبودی حرکت می‌کند.

گام سوم: دنیا را عوض کنید

نکته قابل توجه که در مورد مثبت اندیشی وجود دارد مسری بودن آن است. اگر شما مثبت فکر کنید و افکار دلگرم کننده داشته باشید، این طرز تفکر را به اطرافیان خود نیز القا می‌کنید.

کسانی را در نظر بگیرید که افرادی بسیار مثبت هستند. این افراد همواره دیگران را وادار می‌کنند به اینکه بهتر باشند. و تماس با این افراد باعث می‌شود بخشی از انرژی مثبت و روحیه شاد آنها به دیگران منتقل ‌شود. به همین ترتیب کسانی که منفی باف هستند، سطح انرژی را در وجود دیگران پایین می‌آورند و هیچکس تمایلی به معاشرت و همراهی با آنها ندارد.

با داشتن طرز تفکر مثبت،‌شما می‌توانید انرژی خوب و مثبت را در اطراف خود نیز پراکنده کرده و جهان را به سمت بهتر شدن تغییر دهید.

گام چهارم: رد کردن منفی‌ها

همیشه کسانی وجود دارند که آیه یاس می‌خوانند و انسان‌ها را در انجام اهدافشان دلسرد می‌کنند. مثلا تصور کنید به یکی از بستگان خود می‌گویید که امیدوارید در یک دانشگاه خوب و معتبر پذیرفته شوید و ایشان در جواب شما بگویند:" تو از هوش لازم برای ورود به چنین دانشگاهی برخوردار نیستی" حال اگر شما به این ندای منفی گوش کنید، از پرداختن به افکار مثبت باز می‌مانید. پس اگر کسی به شما گفت که نمی‌توانید کاری را انجام دهید،‌ باید حرف‌های او را کاملا فراموش کنید.

انسان‌های بدبین خودشان را هم باور ندارند چه رسد به دیگران. بهترین راه مواجهه با انسان‌های بدبین این است که به آنها اثبات کنید که اشتباه می‌کنند. فقط شما هستید که می‌توانید تصمیم بگیرید که می‌خواهید چه کسی باشید و در زندگی چه کارهایی انجام دهید. اگر تصمیم به انجام کاری دارید مطمئن باشید حتما راهی برای انجام آن وجود دارد.


1394/11/17 admin

 

چک کردن سئو

 

 


معرفی چند سایت مفید برای آنالیز

http://www.webpagetest.org

http://rapid.searchmetrics.com

( این سایت  ابزارهای جالبی برای سئو و بهینه سازی داره )

http://tools.pingdom.com/fpt

چک کردن سئو

شما میتوانید با چک کردن سئو به نتایجی دست پیدا کنید و با اصلاح مشکلات وب سایت خود و برطرف سازی ایرادات سایت در زمینه سئو سایت خود را به درجات بالایی برسانید و افزایش بازدید را شاهد باشید

البته چند سایت برای آنالیز و چک کردن

چک کردن سئو

که بصورت اختصاصی می باشند نیز وجود دارد

statscrop

http://whois.domaintools.com

http://check.autobacklink.ir

http://tools.webalfa.net/


1394/11/17 admin

آموزش های افزایش رتبه سایت

گرفتن بک لینک رایگان

بک لینک رایگان (BackLink)

سایت های زیادی هستند که بصورت رایگان بک لینک (BackLink) ارائه می دهند.

ما در این آموزش چند سایت ارائه دهنده بک لینک را معرفی و نحوه استفاده از آنها را آموزش خواهیم داد.

در کنار این سایت ها، ابزارهای دیگری برای نمایش بک لینک های گرفته شده ی هر سایت، نیز ارائه شده که بعضی از آنها واقعاً پیشرفته اند.


ابتدا باید بدانیم بک لینک (BackLink) چیست؟

در اصطلاح کلی، بک لینک (BackLink) ارتباطی است که توسط یک لینک از یک صفحه در یک سایت به سایت شما برقرار می شود.

سعی کنید از سایت هایی بک لینک (BackLink) بگیرید که پیج رنک بهتر و تعداد بازدید بیشتری داشته باشند.

توجه: سایت هایی که از آنها بک لینک می گیریم، نباید آی پی شان در گوگل، اسپم شده باشد.

موتورهای جستجو، یکی از معیارهای رتبه بندی را تعداد بک لینک ها (BackLink) قرار می دهند، بنابراین اگر بدنبال بک لینک های (BackLink) رایگان هستید در ادامه این آموزش با ما همراه باشید.

نکته مهم: این سایت ها در افزایش بازدید تاثیر بسیار کمی دارند و بیشتر در افزایش رنک سایت مفید واقع می شوند.

در ادامه این آموزش نحوه ی ایجاد بک لینک رایگان را در سایت های زیر آموزش خواهید دید:

گرفتن بک لینک seounity.com

گرفتن بک لینک risingbacklinks

گرفتن بک لینک onlineseoanalyzer

گرفتن بک لینک imtalk.org

گرفتن بک لینک fuub.net

گرفتن بک لینک freebacklinkcreator

گرفتن بک لینک autobacklinkbuilder


1394/11/17 admin

هفت عامل برای بهینه شدن سئو سایت

1. کیفیت محتوا

در نهایت، آن همه را به کیفیت و ارزش از مطالب در وب سایت شما می آید. گوگل شده است بسیار صریح و روشن در این سال در مورد محتوای با کیفیت خوب، و ما انتظار داریم این روند به حمل بیش از به سال آینده در نیروی کامل. با کیفیت محتوا، معیارهای عبارتند از:

     منحصر به فرد از محتوای / موضوع
     منابع و اطلاعات غنای (به عنوان مثال، هیچ محتوای نازک)

2. بازاریابی محتوا

بازاریابی محتوا است که به عنوان چیزی که بعد از بزرگ تبلیغ. کارشناسان آن SEO جدید به نام. به یک اندازه، این درست است. به عنوان یک قاعده کلی، بازاریابی محتوا را جذب لینک دهنده، و می افزاید: ارزش برای کاربر / خواننده. این بیشتر به چالش کشیدن است، چرا که شما باید به تولید محتوای بیشتر با کیفیت بالا، گردش آن، و مطمئن شوید که مطالب خود را به طور گسترده ای با سیگنال های اجتماعی منتشر می شود کافی برای تولید ارزش قابل توجهی SEO.
از آنجا که گوگل طول می کشد مطالب ارزشمند به طور جدی، یک استراتژی بازاریابی جامد خواهد بود که کلید صعود به سطح بعدی در جستجوگرها.

3. AuthorRank

AuthorRank به عنوان یک متریک حیاتی در SERPs تصمیم گیری پدید آمده است، اگر چه مطالعات در مورد ارزش خود را هنوز هم ادامه دارد. یکی از چیزهایی که ما می توانیم مطمئن شوید که از در سال 2013 است که AuthorRank خواهد اعتبار و ارزش به وب سایت خود اضافه کنید، و از آن خواهد شد حیاتی برای هر وب مستر مهم است.

4. سیگنال های اجتماعی

پس از بحث و گفتگو بسیار، سیگنال های اجتماعی تا حد زیادی به عنوان عوامل رتبه بندی معتبر پذیرفته شده است. در سال آینده (و احتمالا در سال به دنبال)، سیگنال های اجتماعی خواهد شد، نقش رو به رشد بازی کند. سهام، برگزیده، اشاره، و شاید مهمتر از همه، + 1S غنائم هر وب مستر باید گردآوری شده است.

5. تلفن همراه / طراحی پاسخگو

اگر چه این به طور مستقیم تحت تاثیر قرار نمی رتبه بندی یک صفحه، آن را به یک نقش در بخت و اقبال خود را بازی کند. گوگل یکی از اولین شرکت برای تبدیل شدن به این روند در حال دیدن سایت وب آگاه با توجه به حضور رو به رشد تبلت ها و گوشی های هوشمند. طراحی پاسخگو ممکن است یک عامل SEO صریح و روشن، اما از نظر قابلیت ها، آن است که به احتمال زیاد به یک عنصر بسیار با نفوذ به در نظر گرفتن در سال 2013.

6. محلی سازی

همه در حال رشد گوگل برای وب سایت و اطلاعات محلی در بسیاری از جستجوهای آشکار شده است. آن را امن فرض کنیم سال 2013 ما در این صورت افزایش درجه یک شاهد خواهید. وب سایت هایی که اعمال می شود SEO محلی را رتبه بندی بالاتر و دید لذت ببرید. این شامل اطلاعات مربوط به نقشه، لیست، استناد، و در بررسی بر روی سایت های اطلاعات محلی است.

7. رسانه

تصاویر و فیلم ها از کالاهای اساسی در اینترنت تبدیل شده اند. ما به طور مداوم دیده می شود که نتایج مرتبط است که شامل فیلم بالاتر از مطالب فقط متن قرار گرفت. ظهور بیشتر از محتوای رسانه یک توسعه مهم شما می توانید سال آینده انتظار می رود. آن را تبدیل شدن ضروری برای اضافه کردن رسانه های غیر متنی مربوط به محتوای متن، چرا که این می افزاید: ارزش و باعث می شود محتوای مدبر است.


1394/11/17 admin

آموزش های امنیتی وبگردی و اینترنتی و وایرلس 

نرم افزارمشاهده دستگاه های متصل به مودم وای فای تان !

با زیاد شدن روش های هک وای فای چک کردن فهرست دستگاه های متصل به مودم ضرورت بیشتری پیدا کرده است .

هکرها با استفاده از برنامه های هک و تکنیک های مختلف بدون اجازه شما به شبکه وای فای شما متصل میشوند !

اگر آدم خوش شانسی باشید فقط از ترافیک اینترنت تون رو مصرف میکنن . هکرها با اتصال به شبکه وای فای می تونند اطلاعات سیستم رو سرقت کنند .

این افراد ممکنه از آشناهاتون باشن و یا افراد غریبه بیمار روانی که از آزار دیگران لذت میبرند باشند . به هر حال احتیاط شرط عقله .

برای همین مسئله شما می توانید با دانلود نرم افزار Wireless Network Watcher  (ـ 300کیلو بایت ) تعداد کانکشن هایی که به مودم شما وصل می باشد را مشاهده نمایید . برای دانلود کلیک کنید پیدا کردن موقعیت سایت در جستجوی گوگل

وقتی سایتی ایجاد می شود، یکی از مهمترین اهداف جذب مخاطبین از طریق موتورهای جستجو و در راس آنها گوگل است.

در این مطلب چگونگی پیدا کردن موقعیت سایت در جستجوی گوگل را برای کلمه کلیدی مورد نظر، توضیح می دهیم. فرض کنید شما مطلبی درباره ی «گلهای بهاری» نوشته اید.

پس از گذشت چند روز از انتشار مطلب در سایت خود، انتظار دارید با جستجوی عبارت «گلهای بهاری» در گوگل، سایت شما به عنوان یکی از نتایج ظاهر شود.

اگر صفحه ی «گلهای بهاری» که در سایت شما وجود دارد، در زمان جستجو در یکی صفحه های اول یا دوم گوگل نباشد، کار ساده ای نیست که همه ی صفحه های بعدی را یکی یکی بررسی کنید.

به پیدا کردن موقعیت سایت در جستجوی گوگل Search Engine Results Page یا به صورت مخفف SERP می گویند.

به وسیله ی این ابزارها می توانید بفهمید در هنگام جستجوی یک عبارت در گوگل (در مثال ما، عبارت «گلهای بهاری»)، سایت شما در کدام یک از صفحه های نتایج گوگل دیده می شود؟

ممکن است سرویس های SERP امکانات زیر را داشته باشند:

  • کلمه ی کلیدی (Keywrods) برای جستجو
  • دامنه ی مورد نظر (برای پیدا کردن آن دامنه) در صفحات نتایج موتور جستجو
  • امکان انتخاب موتور جستجو (معمولا Google و یا Yahoo/Bing)
  • تا چند صفحه ی نتایج جستجو، بررسی شود؟
  • جستجوی محلی (Local Search) برای جستجو بر اساس فرهنگ ها و زبان های مختلف
برای پیدا کردن موقعیت سایت در جستجوی گوگل می توانید از ابزارهای زیر استفاده کنید:


1394/11/17 admin

مطالب خواندی

هنگامی که دری از خوشبختی به روی ما بسته میشود ، دری دیگر باز میشود ولی ما اغلب چنان به درِ بسته چشم میـدوزیم که درهای باز را نمی بینیم

طراح و مجری سایت : سایت سازان